Etappe 1: Brest - Landerneau

zaterdag 26 juni 2021 - 198 kilometer

De route op de eerste dag doorkruist Locronan en Quimper in een ansichtkaartomgeving en biedt geen ademruimte. Talloze wendingen zorgen altijd voor nieuwe spanningsmomenten. Winderige secties op de Monts d'Arrée-bergketen en de 3 km lange klim naar de finish met een gemiddeld stijgingspercentage van 5,7% (en een sectie met 14%) zijn voorbestemd voor een robuuste puncher.

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 51 - ALAPHILIPPE, Julian 51 + 25
2 171 - MATTHEWS, Michael 171 + 15
3 11 - ROGLIČ, Primož 11 + 10
4 161 - HAIG, Jack 161 + 7
5 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 6
6 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 5
7 81 - GAUDU, David 81 + 4
8 114 - HIGUITA GARCIA, Sergio Andres 114 + 3
9 44 - MOLLEMA, Bauke 44 + 2
10 21 - THOMAS, Geraint 21 + 1

 

Dagwinnaar

Loting

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Jans Engbers Reek 62 volgen
1. Marion Vos Schaijk 62 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 62 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 61 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 61 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 61 volgen
1. Jos Godron De Meern 60 volgen
1. Niek Heck | van Reek 60 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 60 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 59 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 59 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 56 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 56 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 56 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 56 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 56 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 56 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 56 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 56 volgen
1. Jules Korsten Singapore 56 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 56 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 56 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 56 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 56 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 56 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 56 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 56 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 56 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 56 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 56 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 56 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 56 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 56 volgen
1. Koen Reijnen Reek 56 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 56 volgen
1. Emma Douven Utrecht 56 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 56 volgen
1. Bombo Il Schaijk 56 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 56 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 55 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 55 volgen
1. Jan Verzet Oss 55 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 55 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 55 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 55 volgen
1. Wil Gommans Venray 55 volgen
1. Marc Gommans Venray 55 volgen
1. Kim Gommans Venray 55 volgen
1. Simone Gommans Venray 55 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 55 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 55 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 55 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 55 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 55 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 55 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 55 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 51 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 51 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 51 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 50 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 47 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 47 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 47 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 47 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 47 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 47 volgen
1. Feline Vos Schaijk 47 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 47 volgen
1. Harm Hendriks Reek 46 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 46 volgen
1. Lars Senior Uden 45 volgen
1. Lars Junior Uden 45 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 45 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 45 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 45 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 45 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 45 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 45 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 45 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 45 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 45 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 44 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 44 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 44 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 44 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 44 volgen
1. Martin Firing Eibergen 42 volgen
1. Oma Jutten Reek 42 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 41 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 41 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 41 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 41 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 41 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 41 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 41 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 41 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 41 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 41 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 41 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 41 volgen
1. Titus Engbers Reek 41 volgen
1. Guusje Engbers Reek 41 volgen
1. Sien Engbers Reek 41 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 41 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 41 volgen
1. Nova Vos Schaijk 41 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 41 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 41 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 41 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 41 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 41 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 41 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 41 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 41 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 41 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 41 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 41 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 41 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 41 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 41 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 41 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 41 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 41 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 41 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 41 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 41 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 41 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 40 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 40 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 40 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 40 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 40 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 40 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 40 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 40 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 40 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 40 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 40 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 40 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 40 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 40 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 40 volgen
1. Gerard Janssen Reek 40 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 40 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 40 volgen
1. Jesper Janssen Reek 40 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 33 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 31 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 30 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 25 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 23 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 22 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 22 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 21 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 21 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 20 volgen
1. Susan Hendriks Reek 17 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 16 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 16 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 15 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 15 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 15 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 15 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 15 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 15 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 15 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 15 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 15 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 15 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 15 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen