Etappe 2: PERROS-GUIREC - MÛR-DE-BRETAGNE GUERLÉDAN

zondag 27 juni 2021 - 183 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 101 - VAN DER POEL, Mathieu 101 + 25
2 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 15
3 11 - ROGLIČ, Primož 11 + 10
4 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 7
5 51 - ALAPHILIPPE, Julian 51 + 6
6 44 - MOLLEMA, Bauke 44 + 5
7 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 4
8 114 - HIGUITA GARCIA, Sergio Andres 114 + 3
9 201 - LATOUR, Pierre 201 + 2
10 161 - HAIG, Jack 161 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

Stand klassement

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Henk Zanden | van der Schaijk 63 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 63 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 63 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 63 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 63 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 63 volgen
1. Jans Engbers Reek 63 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 63 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 63 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 63 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 63 volgen
1. Marion Vos Schaijk 63 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 63 volgen
1. Feline Vos Schaijk 63 volgen
1. Harm Hendriks Reek 63 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 63 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 63 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 63 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 63 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 60 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 58 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 57 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 57 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 57 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 56 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 56 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 56 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 56 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 56 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 56 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 56 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 56 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 56 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 56 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 56 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 56 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 56 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 56 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 56 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 56 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 56 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 56 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 56 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 56 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 56 volgen
1. Lars Senior Uden 56 volgen
1. Lars Junior Uden 56 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 56 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 56 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 56 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 56 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 56 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 56 volgen
1. Jan Verzet Oss 56 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 56 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 56 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 56 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 56 volgen
1. Jules Korsten Singapore 56 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 56 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 56 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 56 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 56 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 56 volgen
1. Titus Engbers Reek 56 volgen
1. Guusje Engbers Reek 56 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 56 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 56 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 56 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 56 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 56 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 56 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 56 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 56 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 56 volgen
1. Nova Vos Schaijk 56 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 56 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 56 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 56 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 56 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 56 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 56 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 56 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 56 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 56 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 56 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 56 volgen
1. Koen Reijnen Reek 56 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 56 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 56 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 56 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 56 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 56 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 56 volgen
1. Emma Douven Utrecht 56 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 56 volgen
1. Wil Gommans Venray 56 volgen
1. Marc Gommans Venray 56 volgen
1. Kim Gommans Venray 56 volgen
1. Simone Gommans Venray 56 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 56 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 56 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 56 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 56 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 56 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 56 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 56 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 56 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 56 volgen
1. Bombo Il Schaijk 56 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 56 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 56 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 56 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 56 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 56 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 56 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 56 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 56 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 56 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 56 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 56 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 56 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 56 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 56 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 56 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 56 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 56 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 56 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 56 volgen
1. Gerard Janssen Reek 56 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 56 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 56 volgen
1. Jesper Janssen Reek 56 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 56 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 56 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 56 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 56 volgen
1. Susan Hendriks Reek 55 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 50 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 50 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 38 volgen
1. Martin Firing Eibergen 36 volgen
1. Oma Jutten Reek 36 volgen
1. Niek Heck | van Reek 35 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 32 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 32 volgen
1. Jos Godron De Meern 31 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 31 volgen
1. Sien Engbers Reek 31 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 31 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 31 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 31 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 31 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 31 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 31 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 31 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 31 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 31 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 31 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 27 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 25 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 25 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 25 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 25 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 25 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 18 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 0 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 0 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 0 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 0 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen