Etappe 3: LORIENT - PONTIVY

maandag 28 juni 2021 - 183 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 103 - MERLIER, Tim 103 + 25
2 105 - PHILIPSEN, Jasper 105 + 15
3 132 - BOUHANNI, Nacer 132 + 10
4 53 - BALLERINI, Davide 53 + 7
5 163 - COLBRELLI, Sonny 163 + 6
6 51 - ALAPHILIPPE, Julian 51 + 5
7 101 - VAN DER POEL, Mathieu 101 + 4
8 143 - BOL, Cees 143 + 3
9 208 - TURGIS, Anthony 208 + 2
10 198 - WALSCHEID, Maximilian Richard 198 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Lean Ras | van Schaijk 68 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 63 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 60 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 54 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 53 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 53 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 51 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 50 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 50 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 48 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 48 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 47 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 46 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 44 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 44 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 44 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 44 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 44 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 43 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 43 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 43 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 43 volgen
1. Wil Gommans Venray 43 volgen
1. Marc Gommans Venray 43 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 43 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 43 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 40 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 40 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 40 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 40 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 40 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 40 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 40 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 40 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 40 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 40 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 40 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 40 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 40 volgen
1. Jules Korsten Singapore 40 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 40 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 40 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 40 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 40 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 40 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 40 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 40 volgen
1. Feline Vos Schaijk 40 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 40 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 40 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 40 volgen
1. Kim Gommans Venray 40 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 40 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 40 volgen
1. Bombo Il Schaijk 40 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 40 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 40 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 40 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 40 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 40 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 40 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 38 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 37 volgen
1. Jan Verzet Oss 37 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 36 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 36 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 35 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 35 volgen
1. Lars Senior Uden 34 volgen
1. Lars Junior Uden 34 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 34 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 34 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 34 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 34 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 34 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 34 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 34 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 34 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 34 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 34 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 34 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 33 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 33 volgen
1. Martin Firing Eibergen 33 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 33 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 31 volgen
1. Simone Gommans Venray 30 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 30 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 30 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 29 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 25 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 25 volgen
1. Emma Douven Utrecht 22 volgen
1. Gerard Janssen Reek 22 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 22 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 22 volgen
1. Jesper Janssen Reek 22 volgen
1. Guusje Engbers Reek 19 volgen
1. Nova Vos Schaijk 18 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 18 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 18 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 18 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 18 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 18 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 15 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 15 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 15 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 15 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 15 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 15 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 15 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 15 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 15 volgen
1. Titus Engbers Reek 15 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 15 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 15 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 15 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 15 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 15 volgen
1. Marion Vos Schaijk 15 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 15 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 15 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 15 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 15 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 15 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 15 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 15 volgen
1. Harm Hendriks Reek 15 volgen
1. Koen Reijnen Reek 15 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 15 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 15 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 15 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 15 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 15 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 15 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 15 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 15 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 15 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 15 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 15 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 15 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 15 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 15 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 15 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 15 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 15 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 15 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 15 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 15 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 12 volgen
1. Jos Godron De Meern 11 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 11 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 10 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 9 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 9 volgen
1. Jans Engbers Reek 9 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 9 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 9 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 9 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 9 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 9 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 9 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 5 volgen
1. Sien Engbers Reek 5 volgen
1. Oma Jutten Reek 5 volgen
1. Niek Heck | van Reek 5 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 5 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 5 volgen
1. Susan Hendriks Reek 4 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 4 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen