Etappe 6: TOURS - CHÂTEAUROUX

donderdag 1 juli 2021 - 161 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 55 - CAVENDISH, Mark 55 + 25
2 105 - PHILIPSEN, Jasper 105 + 15
3 132 - BOUHANNI, Nacer 132 + 10
4 83 - DEMARE, Arnaud 83 + 7
5 71 - SAGAN, Peter 71 + 6
6 143 - BOL, Cees 143 + 5
7 103 - MERLIER, Tim 103 + 4
8 12 - VAN AERT, Wout 12 + 3
9 171 - MATTHEWS, Michael 171 + 2
10 45 - PEDERSEN, Mads 45 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Lean Ras | van Schaijk 76 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 73 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 68 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 64 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 63 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 63 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 63 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 63 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 61 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 60 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 60 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 60 volgen
1. Simone Gommans Venray 58 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 58 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 56 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 53 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 52 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 52 volgen
1. Marc Gommans Venray 52 volgen
1. Martin Firing Eibergen 50 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 50 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 49 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 49 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 48 volgen
1. Jules Korsten Singapore 48 volgen
1. Kim Gommans Venray 48 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 47 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 47 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 47 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 46 volgen
1. Nova Vos Schaijk 46 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 45 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 45 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 45 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 45 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 45 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 45 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 45 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 45 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 45 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 45 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 45 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 45 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 45 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 45 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 45 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 44 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 44 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 43 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 43 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 43 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 43 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 43 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 43 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 43 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 42 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 41 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 41 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 41 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 41 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 38 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 38 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 37 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 37 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 37 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 36 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 35 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 35 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 35 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 34 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 34 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 32 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 30 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 30 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 28 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 28 volgen
1. Gerard Janssen Reek 28 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 28 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 28 volgen
1. Jesper Janssen Reek 28 volgen
1. Jan Verzet Oss 27 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 27 volgen
1. Wil Gommans Venray 27 volgen
1. Guusje Engbers Reek 26 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 25 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 25 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 25 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 23 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 23 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 22 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 22 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 22 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 22 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 22 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 22 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 22 volgen
1. Bombo Il Schaijk 22 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 21 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 21 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 20 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 20 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 20 volgen
1. Lars Senior Uden 20 volgen
1. Lars Junior Uden 20 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 20 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 20 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 20 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 20 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 20 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 20 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 20 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 20 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 20 volgen
1. Feline Vos Schaijk 20 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 20 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 20 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 20 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 20 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 20 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 20 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 20 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 19 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 19 volgen
1. Marion Vos Schaijk 19 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 18 volgen
1. Jans Engbers Reek 18 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 18 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 18 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 18 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 18 volgen
1. Koen Reijnen Reek 18 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 18 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 18 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 18 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 18 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 17 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 17 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 17 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 16 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 16 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 16 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 16 volgen
1. Titus Engbers Reek 16 volgen
1. Sien Engbers Reek 16 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 16 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 16 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 16 volgen
1. Harm Hendriks Reek 16 volgen
1. Susan Hendriks Reek 16 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 16 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 16 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 16 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 16 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 16 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 16 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 16 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 16 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 16 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 16 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 16 volgen
1. Jos Godron De Meern 15 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 15 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 14 volgen
1. Emma Douven Utrecht 13 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 13 volgen
1. Niek Heck | van Reek 11 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 10 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 10 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 9 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 9 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 5 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 3 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Oma Jutten Reek 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen