Etappe 7: VIERZON - LE CREUSOT

vrijdag 2 juli 2021 - 249 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 165 - MOHORIC, Matej 165 + 25
2 47 - STUYVEN, Jasper 47 + 15
3 116 - NIELSEN, Magnus Cort 116 + 10
4 101 - VAN DER POEL, Mathieu 101 + 7
5 52 - ASGREEN, Kasper 52 + 6
6 223 - BONNAMOUR, Franck 223 + 5
7 74 - KONRAD, Patrick 74 + 4
8 12 - VAN AERT, Wout 12 + 3
9 158 - VAN MOER, Brent 158 + 2
10 122 - GODON, Dorian 122 + 1

 

Dagwinnaar

Stand klassement

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 25 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 25 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 25 volgen
1. Opa Jutten Reek 25 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 25 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 25 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 25 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 25 volgen
1. Bombo Il Schaijk 25 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 25 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 20 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 20 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 18 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 18 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 18 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 18 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 16 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 16 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 16 volgen
1. Harm Hendriks Reek 16 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 16 volgen
1. Koen Reijnen Reek 16 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 16 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 16 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 16 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 15 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 12 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 10 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 10 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 10 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 10 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 10 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 10 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 10 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 10 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 10 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 10 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 10 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 10 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 10 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 10 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 10 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 10 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 10 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 10 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 10 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 10 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 10 volgen
1. Lars Senior Uden 10 volgen
1. Lars Junior Uden 10 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 10 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 10 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 10 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 10 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 10 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 10 volgen
1. Jan Verzet Oss 10 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 10 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 10 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 10 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 10 volgen
1. Jules Korsten Singapore 10 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 10 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 10 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 10 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 10 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 10 volgen
1. Titus Engbers Reek 10 volgen
1. Guusje Engbers Reek 10 volgen
1. Jans Engbers Reek 10 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 10 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 10 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 10 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 10 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 10 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 10 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 10 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 10 volgen
1. Marion Vos Schaijk 10 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 10 volgen
1. Feline Vos Schaijk 10 volgen
1. Nova Vos Schaijk 10 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 10 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 10 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 10 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 10 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 10 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 10 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 10 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 10 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 10 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 10 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 10 volgen
1. Susan Hendriks Reek 10 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 10 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 10 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 10 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 10 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 10 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 10 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 10 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 10 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 10 volgen
1. Emma Douven Utrecht 10 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 10 volgen
1. Wil Gommans Venray 10 volgen
1. Marc Gommans Venray 10 volgen
1. Kim Gommans Venray 10 volgen
1. Simone Gommans Venray 10 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 10 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 10 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 10 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 10 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 10 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 10 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 10 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 10 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 10 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 10 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 10 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 10 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 10 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 10 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 10 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 10 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 10 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 10 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 10 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 10 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 10 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 10 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 10 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 10 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 10 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 10 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 10 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 10 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 10 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 10 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 10 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 10 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 10 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 9 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 7 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 7 volgen
1. Gerard Janssen Reek 7 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 7 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 7 volgen
1. Jesper Janssen Reek 7 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 5 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 3 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 3 volgen
1. Martin Firing Eibergen 3 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 3 volgen
1. Sien Engbers Reek 3 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 3 volgen
1. Niek Heck | van Reek 3 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 3 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 3 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 3 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 3 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 3 volgen
1. Kim Holland Schaijk 2 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 1 volgen
1. Jos Godron De Meern 0 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 0 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Oma Jutten Reek 0 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 0 volgen