Etappe 9: CLUSES - TIGNES

zondag 4 juli 2021 - 145 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 124 - O'CONNOR, Ben 124 + 25
2 54 - CATTANEO, Mattia 54 + 15
3 163 - COLBRELLI, Sonny 163 + 10
4 91 - MARTIN, Guillaume 91 + 7
5 223 - BONNAMOUR, Franck 223 + 6
6 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 5
7 22 - CARAPAZ, Richard 22 + 4
8 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 3
9 65 - MAS NICOLAU, Enric 65 + 2
10 111 - URAN, Rigoberto 111 + 1

 

Dagwinnaar

Stand klassement

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Jos Janssen Cuijk 52 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 52 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 47 volgen
1. Harm Hendriks Reek 45 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 44 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 41 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 40 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 31 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 27 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 27 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 26 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 26 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 26 volgen
1. Jos Godron De Meern 24 volgen
1. Titus Engbers Reek 22 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 22 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 21 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 21 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 21 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 21 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 20 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 20 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 20 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 20 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 20 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 20 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 20 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 20 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 20 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 20 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 20 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 20 volgen
1. Feline Vos Schaijk 20 volgen
1. Nova Vos Schaijk 20 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 20 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 20 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 20 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 20 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 20 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 20 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 20 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 20 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 20 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 20 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 20 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 20 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 19 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 19 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 19 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 19 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 19 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 19 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 19 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 19 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 19 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 19 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 19 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 19 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 19 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 19 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 19 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 19 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 19 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 19 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 19 volgen
1. Marion Vos Schaijk 19 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 19 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 19 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 19 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 19 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 19 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 19 volgen
1. Koen Reijnen Reek 19 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 19 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 19 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 19 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 19 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 19 volgen
1. Emma Douven Utrecht 19 volgen
1. Wil Gommans Venray 19 volgen
1. Marc Gommans Venray 19 volgen
1. Kim Gommans Venray 19 volgen
1. Simone Gommans Venray 19 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 19 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 19 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 19 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 19 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 19 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 19 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 19 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 19 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 19 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 19 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 19 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 17 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 16 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 16 volgen
1. Oma Jutten Reek 16 volgen
1. Susan Hendriks Reek 16 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 16 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 16 volgen
1. Bombo Il Schaijk 16 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 16 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 15 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 15 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 15 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 15 volgen
1. Jules Korsten Singapore 15 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 15 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 15 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 15 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 15 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 15 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 15 volgen
1. Niek Heck | van Reek 14 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 12 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 12 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 11 volgen
1. Jans Engbers Reek 11 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 10 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 10 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 10 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 10 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 10 volgen
1. Lars Junior Uden 10 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 10 volgen
1. Guusje Engbers Reek 10 volgen
1. Sien Engbers Reek 10 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 10 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 10 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 10 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 10 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 10 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 10 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 10 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 10 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 10 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 10 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 10 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 10 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 10 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 10 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 10 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 10 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 10 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 10 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 9 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 9 volgen
1. Lars Senior Uden 9 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 9 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 9 volgen
1. Jan Verzet Oss 9 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 9 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 9 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 9 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 9 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 9 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 9 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 9 volgen
1. Gerard Janssen Reek 9 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 9 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 9 volgen
1. Jesper Janssen Reek 9 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 6 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 6 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 5 volgen
1. Martin Firing Eibergen 5 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 5 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 5 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 5 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 5 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 5 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen