Etappe 10: ALBERTVILLE - VALENCE

dinsdag 6 juli 2021 - 191 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 55 - CAVENDISH, Mark 55 + 25
2 12 - VAN AERT, Wout 12 + 15
3 105 - PHILIPSEN, Jasper 105 + 10
4 132 - BOUHANNI, Nacer 132 + 7
5 171 - MATTHEWS, Michael 171 + 6
6 58 - MØRKØV, Michael 58 + 5
7 34 - GREIPEL, André 34 + 4
8 71 - SAGAN, Peter 71 + 3
9 208 - TURGIS, Anthony 208 + 2
10 143 - BOL, Cees 143 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 66 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 61 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 61 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 61 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 60 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 60 volgen
1. Simone Gommans Venray 59 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 57 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 57 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 56 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 55 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 53 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 51 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 51 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 50 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 50 volgen
1. Marc Gommans Venray 50 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 50 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 50 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 49 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 49 volgen
1. Jules Korsten Singapore 49 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 49 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 49 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 49 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 49 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 49 volgen
1. Kim Gommans Venray 49 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 49 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 49 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 49 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 49 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 48 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 47 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 46 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 46 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 46 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 46 volgen
1. Martin Firing Eibergen 44 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 44 volgen
1. Nova Vos Schaijk 44 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 43 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 43 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 43 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 43 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 43 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 43 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 43 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 43 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 43 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 43 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 43 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 43 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 43 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 43 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 43 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 43 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 43 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 43 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 43 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 43 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 43 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 43 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 42 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 40 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 35 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 32 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 32 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 31 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 30 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 29 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 29 volgen
1. Niek Heck | van Reek 28 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 28 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 25 volgen
1. Jan Verzet Oss 25 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 25 volgen
1. Guusje Engbers Reek 25 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 25 volgen
1. Wil Gommans Venray 25 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 24 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 24 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 24 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 24 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 24 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 24 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 24 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 24 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 24 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 24 volgen
1. Jans Engbers Reek 24 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 24 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 24 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 24 volgen
1. Marion Vos Schaijk 24 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 24 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 24 volgen
1. Koen Reijnen Reek 24 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 24 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 24 volgen
1. Bombo Il Schaijk 24 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 24 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 24 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 24 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 22 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 21 volgen
1. Emma Douven Utrecht 21 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 19 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 19 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 19 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 19 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 18 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 18 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 18 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 18 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 18 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 18 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 18 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 18 volgen
1. Lars Senior Uden 18 volgen
1. Lars Junior Uden 18 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 18 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 18 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 18 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 18 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 18 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 18 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 18 volgen
1. Titus Engbers Reek 18 volgen
1. Sien Engbers Reek 18 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 18 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 18 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 18 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 18 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 18 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 18 volgen
1. Feline Vos Schaijk 18 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 18 volgen
1. Harm Hendriks Reek 18 volgen
1. Susan Hendriks Reek 18 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 18 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 18 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 18 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 18 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 18 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 18 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 18 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 18 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 18 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 18 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 18 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 18 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 18 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 18 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 18 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 18 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 18 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 18 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 18 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 18 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 15 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 15 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 15 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 15 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 11 volgen
1. Gerard Janssen Reek 11 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 11 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 11 volgen
1. Jesper Janssen Reek 11 volgen
1. Jos Godron De Meern 9 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 9 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 9 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Oma Jutten Reek 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen