Etappe 11: SORGUES - MALAUCÈNE

woensdag 7 juli 2021 - 199 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 12 - VAN AERT, Wout 12 + 25
2 43 - ELISSONDE, Kenny 43 + 15
3 44 - MOLLEMA, Bauke 44 + 10
4 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 7
5 111 - URAN, Rigoberto 111 + 6
6 22 - CARAPAZ, Richard 22 + 5
7 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 4
8 188 - LUTSENKO, Alexey 188 + 3
9 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 2
10 65 - MAS NICOLAU, Enric 65 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Jaap Algemeen Schaijk 48 volgen
1. Susan Hendriks Reek 47 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 46 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 46 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 46 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 45 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 45 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 45 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 45 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 45 volgen
1. Feline Vos Schaijk 45 volgen
1. Harm Hendriks Reek 45 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 45 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 45 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 45 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 44 volgen
1. Titus Engbers Reek 44 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 44 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 43 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 43 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 43 volgen
1. Lars Junior Uden 43 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 43 volgen
1. Guusje Engbers Reek 43 volgen
1. Sien Engbers Reek 43 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 43 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 43 volgen
1. Nova Vos Schaijk 43 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 43 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 43 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 43 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 43 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 43 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 43 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 43 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 43 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 43 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 43 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 43 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 43 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 43 volgen
1. Martin Firing Eibergen 42 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 42 volgen
1. Niek Heck | van Reek 42 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 41 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 41 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 40 volgen
1. Jans Engbers Reek 40 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 40 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 40 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 40 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 39 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 39 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 39 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 39 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 39 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 39 volgen
1. Marion Vos Schaijk 39 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 39 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 39 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 38 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 38 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 38 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 38 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 38 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 38 volgen
1. Bombo Il Schaijk 38 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 38 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 38 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 38 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 37 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 37 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 37 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 37 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 37 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 37 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 37 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 37 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 37 volgen
1. Lars Senior Uden 37 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 37 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 37 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 37 volgen
1. Jan Verzet Oss 37 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 37 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 37 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 37 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 37 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 37 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 37 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 37 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 37 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 37 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 37 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 37 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 37 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 37 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 37 volgen
1. Koen Reijnen Reek 37 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 37 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 37 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 37 volgen
1. Emma Douven Utrecht 37 volgen
1. Wil Gommans Venray 37 volgen
1. Marc Gommans Venray 37 volgen
1. Kim Gommans Venray 37 volgen
1. Simone Gommans Venray 37 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 37 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 37 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 37 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 37 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 37 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 37 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 37 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 37 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 37 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 37 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 37 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 37 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 37 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 37 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 37 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 37 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 35 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 35 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 35 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 34 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 32 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 32 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 32 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 32 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 32 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 32 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 32 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 32 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 32 volgen
1. Jules Korsten Singapore 32 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 32 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 32 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 32 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 32 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 32 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 32 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 32 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 32 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 25 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 25 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 25 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 25 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 25 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 25 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 25 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 25 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 25 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 25 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 25 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 25 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 25 volgen
1. Oma Jutten Reek 22 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 20 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 18 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 18 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 15 volgen
1. Gerard Janssen Reek 15 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 15 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 15 volgen
1. Jesper Janssen Reek 15 volgen
1. Kim Holland Schaijk 15 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 12 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 12 volgen
1. Jos Godron De Meern 8 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 7 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 0 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 0 volgen