Etappe 14: CARCASSONNE - QUILLAN

zaterdag 10 juli 2021 - 184 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 44 - MOLLEMA, Bauke 44 + 25
2 74 - KONRAD, Patrick 74 + 15
3 114 - HIGUITA GARCIA, Sergio Andres 114 + 10
4 54 - CATTANEO, Mattia 54 + 7
5 37 - WOODS, Michael 37 + 6
6 184 - FRAILE MATARRANZ, Omar 184 + 5
7 134 - GESBERT, Elie 134 + 4
8 227 - PACHER, Quentin 227 + 3
9 211 - MEINTJES, Louis 211 + 2
10 172 - CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban 172 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Oma Jutten Reek 26 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 25 volgen
1. Martin Firing Eibergen 25 volgen
1. Susan Hendriks Reek 25 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 11 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 7 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 7 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 7 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 6 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 6 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 6 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 6 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 6 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 6 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 6 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 6 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 6 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 6 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 6 volgen
1. Marion Vos Schaijk 6 volgen
1. Nova Vos Schaijk 6 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 6 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 6 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 6 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 6 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 6 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 6 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 6 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 6 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 6 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 6 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 6 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 6 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 6 volgen
1. Bombo Il Schaijk 6 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 6 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 6 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 6 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 6 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 6 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 6 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 1 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 1 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 1 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 0 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 0 volgen
1. Jos Godron De Meern 0 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 0 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 0 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 0 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 0 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 0 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 0 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 0 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 0 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 0 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 0 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 0 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 0 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 0 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 0 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 0 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 0 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 0 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 0 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 0 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 0 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 0 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 0 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 0 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 0 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 0 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 0 volgen
1. Lars Senior Uden 0 volgen
1. Lars Junior Uden 0 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 0 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 0 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 0 volgen
1. Jan Verzet Oss 0 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 0 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 0 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 0 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 0 volgen
1. Jules Korsten Singapore 0 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 0 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Titus Engbers Reek 0 volgen
1. Guusje Engbers Reek 0 volgen
1. Jans Engbers Reek 0 volgen
1. Sien Engbers Reek 0 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 0 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 0 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 0 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 0 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 0 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 0 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 0 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 0 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 0 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 0 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 0 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 0 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Feline Vos Schaijk 0 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 0 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 0 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 0 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 0 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 0 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 0 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 0 volgen
1. Harm Hendriks Reek 0 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 0 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 0 volgen
1. Koen Reijnen Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 0 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 0 volgen
1. Niek Heck | van Reek 0 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 0 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 0 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 0 volgen
1. Emma Douven Utrecht 0 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 0 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Wil Gommans Venray 0 volgen
1. Marc Gommans Venray 0 volgen
1. Kim Gommans Venray 0 volgen
1. Simone Gommans Venray 0 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 0 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 0 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 0 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 0 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 0 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 0 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 0 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 0 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 0 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 0 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 0 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 0 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 0 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 0 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 0 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 0 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 0 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 0 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 0 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 0 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 0 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 0 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 0 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 0 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 0 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 0 volgen
1. Gerard Janssen Reek 0 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 0 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 0 volgen
1. Jesper Janssen Reek 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 0 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 0 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 0 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 0 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 0 volgen