Etappe 16: PAS DE LA CASE - SAINT-GAUDENS

dinsdag 13 juli 2021 - 169 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 74 - KONRAD, Patrick 74 + 25
2 163 - COLBRELLI, Sonny 163 + 15
3 171 - MATTHEWS, Michael 171 + 10
4 97 - PERICHON, Pierre Luc 97 + 7
5 223 - BONNAMOUR, Franck 223 + 6
6 182 - ARANBURU DEBA, Alex 182 + 5
7 46 - SKUJINS, Toms 46 + 4
8 212 - BAKELANTS, Jan 212 + 3
9 81 - GAUDU, David 81 + 2
10 214 - ROTA, Lorenzo 214 + 1

 

Dagwinnaar

Stand klassement

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Marc-1 Uden | van Heesch 30 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 30 volgen
1. Jos Godron De Meern 27 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 27 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 27 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 25 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 25 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 25 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 25 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 25 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 25 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 25 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 25 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 25 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 25 volgen
1. Jules Korsten Singapore 25 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 25 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 25 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 25 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 25 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 25 volgen
1. Marion Vos Schaijk 25 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 25 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 25 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 25 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 25 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 25 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 25 volgen
1. Koen Reijnen Reek 25 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 25 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 25 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 25 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 25 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 25 volgen
1. Emma Douven Utrecht 25 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 25 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Wil Gommans Venray 25 volgen
1. Marc Gommans Venray 25 volgen
1. Kim Gommans Venray 25 volgen
1. Simone Gommans Venray 25 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 25 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 25 volgen
1. Bombo Il Schaijk 25 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 25 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 25 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 25 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 25 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 25 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 25 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 22 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 17 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 17 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 17 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 17 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 17 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 17 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 17 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 17 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 17 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 17 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 15 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 15 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 15 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 15 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 15 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 15 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 15 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 15 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 15 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 15 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 15 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 15 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 15 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 15 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 15 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 15 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 15 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 15 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 15 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 15 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 15 volgen
1. Titus Engbers Reek 15 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 15 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 15 volgen
1. Feline Vos Schaijk 15 volgen
1. Nova Vos Schaijk 15 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 15 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 15 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 15 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 15 volgen
1. Harm Hendriks Reek 15 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 15 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 15 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 15 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 15 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 15 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 15 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 15 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 15 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 15 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 15 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 15 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 15 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 15 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 15 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 15 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 15 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 15 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 15 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 15 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 15 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 12 volgen
1. Niek Heck | van Reek 12 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 10 volgen
1. Jan Verzet Oss 10 volgen
1. Jans Engbers Reek 10 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 10 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 10 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 10 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 10 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 10 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 10 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 6 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 2 volgen
1. Lars Senior Uden 2 volgen
1. Lars Junior Uden 2 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 2 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 2 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 2 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 2 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 2 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 2 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 2 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 2 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 0 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 0 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 0 volgen
1. Martin Firing Eibergen 0 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 0 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 0 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Guusje Engbers Reek 0 volgen
1. Sien Engbers Reek 0 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 0 volgen
1. Oma Jutten Reek 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Susan Hendriks Reek 0 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 0 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 0 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 0 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 0 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 0 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 0 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 0 volgen
1. Gerard Janssen Reek 0 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 0 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 0 volgen
1. Jesper Janssen Reek 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen