Etappe 17: MURET - SAINT-LARY-SOULAN COL DU PORTET

woensdag 14 juli 2021 - 178 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 25
2 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 15
3 22 - CARAPAZ, Richard 22 + 10
4 81 - GAUDU, David 81 + 7
5 124 - O'CONNOR, Ben 124 + 6
6 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 5
7 162 - BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Peio 162 + 4
8 114 - HIGUITA GARCIA, Sergio Andres 114 + 3
9 111 - URAN, Rigoberto 111 + 2
10 167 - TEUNS, Dylan 167 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 62 volgen
1. Niek Heck | van Reek 57 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 50 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 49 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 49 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 49 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 49 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 48 volgen
1. Harm Hendriks Reek 48 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 48 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 48 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 46 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 46 volgen
1. Lars Junior Uden 44 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 44 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 44 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 44 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 44 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 44 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 44 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 42 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 42 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 42 volgen
1. Lars Senior Uden 42 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 42 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 42 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 42 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 42 volgen
1. Feline Vos Schaijk 42 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 42 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 42 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 42 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 42 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 42 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 40 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 40 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 40 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 40 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 40 volgen
1. Jans Engbers Reek 40 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 40 volgen
1. Marion Vos Schaijk 40 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 40 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 40 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 40 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 37 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 37 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 37 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 37 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 37 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 37 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 37 volgen
1. Titus Engbers Reek 37 volgen
1. Guusje Engbers Reek 37 volgen
1. Sien Engbers Reek 37 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 37 volgen
1. Nova Vos Schaijk 37 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 37 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 37 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 37 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 37 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 37 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 37 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 37 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 37 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 37 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 37 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 37 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 37 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 35 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 35 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 35 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 35 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 35 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 35 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 35 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 35 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 35 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 35 volgen
1. Jan Verzet Oss 35 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 35 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 35 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 35 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 35 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 35 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 35 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 35 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 35 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 35 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 35 volgen
1. Oma Jutten Reek 35 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 35 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 35 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 35 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 35 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 35 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 35 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 35 volgen
1. Susan Hendriks Reek 35 volgen
1. Koen Reijnen Reek 35 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 35 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 35 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 35 volgen
1. Emma Douven Utrecht 35 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 35 volgen
1. Wil Gommans Venray 35 volgen
1. Marc Gommans Venray 35 volgen
1. Kim Gommans Venray 35 volgen
1. Simone Gommans Venray 35 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 35 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 35 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 35 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 35 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 35 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 35 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 35 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 35 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 35 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 35 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 35 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 35 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 35 volgen
1. Gerard Janssen Reek 35 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 35 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 35 volgen
1. Jesper Janssen Reek 35 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 35 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 34 volgen
1. Jos Godron De Meern 32 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 31 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 31 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 30 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 29 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 29 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 27 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 27 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 27 volgen
1. Bombo Il Schaijk 27 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 25 volgen
1. Martin Firing Eibergen 25 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 25 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 25 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 25 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 25 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 25 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 25 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 25 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Jules Korsten Singapore 25 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 25 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 25 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 25 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 25 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 5 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 0 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 0 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 0 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 0 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 0 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 0 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 0 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 0 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 0 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen