Etappe 18: PAU - LUZ ARDIDEN

donderdag 15 juli 2021 - 130 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 25
2 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 15
3 22 - CARAPAZ, Richard 22 + 10
4 65 - MAS NICOLAU, Enric 65 + 7
5 36 - MARTIN, Daniel 36 + 6
6 15 - KUSS, Sepp 15 + 5
7 114 - HIGUITA GARCIA, Sergio Andres 114 + 4
8 124 - O'CONNOR, Ben 124 + 3
9 73 - KELDERMAN, Wilco 73 + 2
10 67 - VALVERDE, Alejandro 67 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Niek Heck | van Reek 57 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 54 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 50 volgen
1. Jans Engbers Reek 44 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 43 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 42 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 42 volgen
1. Titus Engbers Reek 42 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 42 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 42 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 42 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 42 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 41 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 41 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 41 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 41 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 41 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 40 volgen
1. Harm Hendriks Reek 40 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 40 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 40 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 38 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 37 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 37 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 37 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 37 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 37 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 37 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 37 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 37 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 37 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 37 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 37 volgen
1. Marion Vos Schaijk 37 volgen
1. Feline Vos Schaijk 37 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 37 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 37 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 37 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 37 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 37 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 36 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 36 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 36 volgen
1. Oma Jutten Reek 36 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 36 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 36 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 35 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 35 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 35 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 35 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 35 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 35 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 35 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 35 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 35 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 35 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 35 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 35 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 35 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 35 volgen
1. Lars Senior Uden 35 volgen
1. Lars Junior Uden 35 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 35 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 35 volgen
1. Jan Verzet Oss 35 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 35 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 35 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 35 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 35 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 35 volgen
1. Guusje Engbers Reek 35 volgen
1. Sien Engbers Reek 35 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 35 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 35 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 35 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 35 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 35 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 35 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 35 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 35 volgen
1. Nova Vos Schaijk 35 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 35 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 35 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 35 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 35 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 35 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 35 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 35 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 35 volgen
1. Susan Hendriks Reek 35 volgen
1. Koen Reijnen Reek 35 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 35 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 35 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 35 volgen
1. Emma Douven Utrecht 35 volgen
1. Wil Gommans Venray 35 volgen
1. Marc Gommans Venray 35 volgen
1. Kim Gommans Venray 35 volgen
1. Simone Gommans Venray 35 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 35 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 35 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 35 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 35 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 35 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 35 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 35 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 35 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 35 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 35 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 35 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 35 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 35 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 35 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 35 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 35 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 35 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 35 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 35 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 35 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 35 volgen
1. Gerard Janssen Reek 35 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 35 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 35 volgen
1. Jesper Janssen Reek 35 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 35 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 35 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 33 volgen
1. Jos Godron De Meern 32 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 31 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 28 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 28 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 28 volgen
1. Martin Firing Eibergen 26 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 26 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 25 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 25 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 25 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 25 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 25 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 25 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 25 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 25 volgen
1. Jules Korsten Singapore 25 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 25 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 25 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 25 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 25 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 25 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 25 volgen
1. Jeffrey-2 Pals Uden 25 volgen
1. Bombo Il Schaijk 25 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 25 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 25 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 3 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 0 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 0 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 0 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 0 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 0 volgen
1. Opa Jutten Reek 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 0 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 0 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 0 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 0 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 0 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 0 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 0 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 0 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen