Etappe 20: LIBOURNE - SAINT-EMILION

zaterdag 17 juli 2021 - 39 kilometer

 

Uitslag

Nr Renner Rugnummer Punten
1 12 - VAN AERT, Wout 12 + 25
2 52 - ASGREEN, Kasper 52 + 15
3 18 - VINGEGAARD, Jonas 18 + 10
4 86 - KÜNG, Stefan 86 + 7
5 112 - BISSEGGER, Stefan 112 + 6
6 54 - CATTANEO, Mattia 54 + 5
7 2 - BJERG, Mikkel 2 + 4
8 1 - POGAČAR, Tadej 1 + 3
9 116 - NIELSEN, Magnus Cort 116 + 2
10 28 - VAN BAARLE, Dylan 28 + 1

 

Dagwinnaar

 

Dagwinnaar Team

 

Bepaalde punten per lijst

Nr Naam Woonplaats Punten
1. Jeffrey-2 Pals Uden 60 volgen
1. Bikewax-1 Atomic Zeeland 56 volgen
1. Bikewax-2 Atomic Zeeland 56 volgen
1. Ike-4 Simoncini Den Haag 43 volgen
1. Bart -1 Kessel | van Utrecht 43 volgen
1. Harm Hendriks Reek 43 volgen
1. Fenna Hendriks Reek 43 volgen
1. Koen Reijnen Reek 43 volgen
1. Aty Jonkheer Sarrox/Saint Julien 43 volgen
1. Patrick Ven | v.d. Velp nb 43 volgen
1. Ike-1 Simoncini Den Haag 41 volgen
1. Ike-2 Simoncini Den Haag 41 volgen
1. Ike-5 Simoncini Den Haag 41 volgen
1. Ike-3 Simoncini Den Haag 41 volgen
1. Kaz-1 Kessel ‘s-Hertogenbosch 40 volgen
1. Niek Heck | van Reek 38 volgen
1. Co-2 Vergeer Schaijk 38 volgen
1. Lars Senior Uden 35 volgen
1. Lars Junior Uden 35 volgen
1. Fiets . (punt) Uden 35 volgen
1. Moems Fiets | van Uden 35 volgen
1. M.-3 Rossen Reek 35 volgen
1. Jules Korsten Singapore 35 volgen
1. Theo Langenhuijzen Nistelrode 35 volgen
1. Feline Vos Schaijk 35 volgen
1. Rob Nicolai Amsterdam 35 volgen
1. L.-1 Gaal | van Reek 35 volgen
1. Wil Gommans Venray 35 volgen
1. Helmut-3 Habraken Moergestel 34 volgen
1. Sjaak-1 Verhaar Lith 34 volgen
1. Bourfrou Kuipers Dokkum 34 volgen
1. Susan Hendriks Reek 29 volgen
1. Mark-1 Schoneveld Wijchen 28 volgen
1. Henk Zanden | van der Schaijk 28 volgen
1. Bennie-1 Visschedijk Hengelo OV 28 volgen
1. Jan-2 Matheeuwsen Eindhoven 28 volgen
1. Jan-1 Matheeuwsen Eindhoven 28 volgen
1. Helmut-2 Habraken Moergestel 28 volgen
1. Jos Janssen Cuijk 28 volgen
1. Jef-1 Vink Weert 28 volgen
1. Jef-2 Vink Weert 28 volgen
1. Jose Sanden | van der Reek 28 volgen
1. Martin Firing Eibergen 28 volgen
1. Tonny-1 Verhaar Lith 28 volgen
1. Tonny-2 Verhaar Lith 28 volgen
1. Claudia Erp | van Reek 28 volgen
1. Arno Verstegen Heesch 28 volgen
1. Jean-1 Houben Doenrade 28 volgen
1. Jean-2 Houben Doenrade 28 volgen
1. Rien Bastiaans Mill 28 volgen
1. Mark-3 Schoneveld Wijchen 28 volgen
1. Jaap Algemeen Schaijk 28 volgen
1. Mario Zanden | van der Schaijk 28 volgen
1. Bart Janssen Cuijk 28 volgen
1. Tom-1 Brand | van den Zeeland 28 volgen
1. Marc-1 Uden | van Heesch 28 volgen
1. Marc-2 Uden | van Heesch 28 volgen
1. Marc-4 Uden | van Heesch 28 volgen
1. Marc-3 Uden | van Heesch 28 volgen
1. Tonny-3 Verhaar Lith 28 volgen
1. Jan Verzet Oss 28 volgen
1. Jan Kinderen | de Vinkel 28 volgen
1. M.-1 Rossen Reek 28 volgen
1. M.-2 Rossen Reek 28 volgen
1. M.-4 Rossen Reek 28 volgen
1. Gerco-1 Kouwenberg Wijchen 28 volgen
1. Gerco-2 Kouwenberg Wijchen 28 volgen
1. Gerco-3 Kouwenberg Wijchen 28 volgen
1. Gerco-4 Kouwenberg Wijchen 28 volgen
1. Ronny-2 Gemert | van Gassel 28 volgen
1. Titus Engbers Reek 28 volgen
1. Guusje Engbers Reek 28 volgen
1. Jans Engbers Reek 28 volgen
1. Sien Engbers Reek 28 volgen
1. Sjaak-2 Verhaar Lith 28 volgen
1. Rinus-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 28 volgen
1. Bennie-2 Visschedijk Hengelo OV 28 volgen
1. Jeroen Heuvel | van den Zeeland 28 volgen
1. Henri-1 Groot | de Oss 28 volgen
1. Marinus Sanden | van der Reek 28 volgen
1. Opa Koerhuis Reek 28 volgen
1. Maarten Langenhuizen Schaijk 28 volgen
1. Ralf Vos Schaijk 28 volgen
1. Marion Vos Schaijk 28 volgen
1. Kaz-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 28 volgen
1. Nova Vos Schaijk 28 volgen
1. Velox-1 Vulpes Schaijk 28 volgen
1. Velox-2 Vulpes Schaijk 28 volgen
1. Velox-3 Vulpes Schaijk 28 volgen
1. Velox-4 Vulpes Schaijk 28 volgen
1. El Imbatido Uno Schaijk 28 volgen
1. El Imbatido Dos Schaijk 28 volgen
1. Milou-1 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 28 volgen
1. Marc-3 Verhaar Oijen 28 volgen
1. Marc-1 Verhaar Oijen 28 volgen
1. Marc-2 Verhaar Oijen 28 volgen
1. Truffel Hendriks Reek 28 volgen
1. Vincent Gaal | van Reek 28 volgen
1. SiemTijmenMees Gaal | van Reek 28 volgen
1. L.-2 Gaal | Van Reek 28 volgen
1. Huilemoulin 1 Oliemeulen Schaijk 28 volgen
1. Arjan-1 Luisman Boven-Leeuwen 28 volgen
1. Huilemoulin 2 Oliemeulen Schaijk 28 volgen
1. Ton Reijnen Schaijk 28 volgen
1. Joop Beekers Schaijk 28 volgen
1. Bart-3 Kessel | van Utrecht 28 volgen
1. Emma Douven Utrecht 28 volgen
1. Antonia Frerejean Eindhoven 28 volgen
1. Marc Gommans Venray 28 volgen
1. Kim Gommans Venray 28 volgen
1. Simone Gommans Venray 28 volgen
1. Martijn Bogaard | van den Beers 28 volgen
1. Joost Kouwenberg Uden 28 volgen
1. Jeffrey-1 Pals Uden 28 volgen
1. Lotte Kouwenberg Uden 28 volgen
1. Marloes Kouwenberg Uden 28 volgen
1. Harrie Groot | de Zeeland 28 volgen
1. Marietje Groot | de Zeeland 28 volgen
1. Ronny Van Gemert 4 Gassel 28 volgen
1. Henri-2 Groot | de Oss 28 volgen
1. Bombo Il Schaijk 28 volgen
1. Leon Tap Beuningen Gld 28 volgen
1. Iris Smit-Ockeloen Reek 28 volgen
1. Ben Spierings Schaijk 28 volgen
1. Pim-1 Heijkamp Nieuwegein 28 volgen
1. Pim-2 Heijkamp Nieuwegein 28 volgen
1. Pim-3 Heijkamp Nieuwegein 28 volgen
1. André-1 Zegers Apeldoorn 28 volgen
1. André-2 Zegers Apeldoorn 28 volgen
1. Wim Melssen Boxmeer 28 volgen
1. André-3 Zegers Apeldoorn 28 volgen
1. André-4 Zegers Apeldoorn 28 volgen
1. Co-3 Vergeer Schaijk 28 volgen
1. Co-4 Vergeer Schaijk 28 volgen
1. Co-1 Vergeer Schaijk 28 volgen
1. Co-6 Vergeer Schaijk 28 volgen
1. Sven Ras | van Schaijk 28 volgen
1. Danique Ras | van Schaijk 28 volgen
1. Mike (MvB-A) Boekel | van Schaijk 28 volgen
1. Ralf (Algemeen) Albers Schaijk 28 volgen
1. Theo Heijden | v.d. Schaijk 28 volgen
1. Ad-1 Langenhuijzen Nistelrode 28 volgen
1. Ad-2 Langenhuijzen Nistelrode 28 volgen
1. Jos-1 Langenhuizen Nistelrode 28 volgen
1. Jos-2 Langenhuizen Nistelrode 28 volgen
1. Stefan (sprint) Ras | van Schaijk 27 volgen
1. Helmut-1 Habraken Moergestel 25 volgen
1. Frank Schreuder Zeist 25 volgen
1. Helmut-4 Habraken Moergestel 25 volgen
1. Jaap Maillot Vert Schaijk 25 volgen
1. Tom-2 Brand | van den Zeeland 25 volgen
1. Oma Koerhuis Reek 25 volgen
1. Arjan-2 Luisman Boven-Leeuwen 25 volgen
1. Mister Bookmaker Schaijk 25 volgen
1. Rinus-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 25 volgen
1. Teun Van der zanden Schaijk 25 volgen
1. Rapido Bombo | il Schaijk 25 volgen
1. Lean Ras | van Schaijk 25 volgen
1. Mike (MvB S) Boekel | van Schaijk 25 volgen
1. Ralf (Sprint) Albers Schaijk 25 volgen
1. Theo Bolt (berg) | van der Zeeland 13 volgen
1. Opa Jutten Reek 6 volgen
1. Jos Godron De Meern 3 volgen
1. Mark-2 Schoneveld Wijchen 3 volgen
1. Theo Bolt | van der Zeeland 3 volgen
1. Bennie-3 Visschedijk Hengelo OV 3 volgen
1. Oma Jutten Reek 3 volgen
1. Milou-2 Kessel | van ‘s-Hertogenbosch 3 volgen
1. Bart-2 Kessel | van Utrecht 3 volgen
1. Maud Kouwenberg Uden 3 volgen
1. Gerard Janssen Reek 3 volgen
1. Bjorn Janssen Reek 3 volgen
1. Jimmy Janssen Reek 3 volgen
1. Jesper Janssen Reek 3 volgen
1. Theo Bolt (sprint) | van der Zeeland 2 volgen
1. Buorman Kuipers Dokkum 2 volgen
1. Ronny-1 Gemert | van Gassel 0 volgen
1. HS 6823 Wijchen 0 volgen
1. Debajo Molino | del Reek 0 volgen
1. Arrière Course | du la Schaijk 0 volgen
1. Co-5 Vergeer Schaijk 0 volgen
1. Kim Holland Schaijk 0 volgen