startlijst (stand 25 juni 2021)

De definitieve selecties van alle 23 deelnemende teams met bijbehorende rugnummers zijn bekend gemaakt. 

   UAE-Team Emirates      Team Jumbo-Visma
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
1  POGAČAR Tadej   11  ROGLIČ Primož
2  BJERG Mikkel   12  GESINK Robert
3  COSTA Rui   13  KRUIJSWIJK Steven
4  FORMOLO Davide   14  KUSS Sepp
5  HIRSCHI Marc   15  MARTIN Tony
6  LAENGEN Vegard Stake   16  TEUNISSEN Mike
7  MAJKA Rafał   17  VAN AERT Wout
8  MCNULTY Brandon   18  VINGEGAARD Jonas
         
   INEOS Grenadiers      Israel Start-Up Nation
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
21  THOMAS Geraint   31  FROOME Chris
22  CARAPAZ Richard   32  BOIVIN Guillaume
23  CASTROVIEJO Jonathan   33  GOLDSTEIN Omer
24  GEOGHEGAN HART Tao   34  GREIPEL André
25  KWIATKOWSKI Michał   35  HOLLENSTEIN Reto
26  PORTE Richie   36  MARTIN Dan
27  ROWE Luke   37  WOODS Michael
28  VAN BAARLE Dylan   38  ZABEL Rick
         
   Trek - Segafredo      Deceuninck - Quick Step
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
41  NIBALI Vincenzo   51  ALAPHILIPPE Julian
42  BERNARD Julien   52  ASGREEN Kasper
43  ELISSONDE Kenny   53  BALLERINI Davide
44  MOLLEMA Bauke   54  CATTANEO Mattia
45  PEDERSEN Mads   55  CAVENDISH Mark
46  SKUJIŅŠ Toms   56  DECLERCQ Tim
47  STUYVEN Jasper   57  DEVENYNS Dries
48  THEUNS Edward   58  MØRKØV Michael
         
   Movistar Team      BORA - hansgrohe
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
61  LÓPEZ Miguel Ángel   71  SAGAN Peter
62  ARCAS Jorge   72  BUCHMANN Emanuel
63  ERVITI Imanol   73  KELDERMAN Wilco
64  GARCÍA CORTINA Iván   74  KONRAD Patrick
65  MAS Enric   75  OSS Daniel
66  SOLER Marc   76  POLITT Nils
67  VALVERDE Alejandro   77  PÖSTLBERGER Lukas
68  VERONA Carlos   78  SCHELLING Ide
         
   Groupama - FDJ      Cofidis, Solutions Crédits
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
81  GAUDU David   91  MARTIN Guillaume
82  ARMIRAIL Bruno   92  FERNÁNDEZ Rubén
83  DÉMARE Arnaud   93  GESCHKE Simon
84  GUARNIERI Jacopo   94  HERRADA Jesús
85  KONOVALOVAS Ignatas   95  LAPORTE Christophe
86  KÜNG Stefan   96  PEREZ Anthony
87  MADOUAS Valentin   97  PÉRICHON Pierre-Luc
88  SCOTSON Miles   98  WALLAYS Jelle
         
   Alpecin-Fenix      EF Education - Nippo
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
101  VAN DER POEL Mathieu   111  URÁN Rigoberto
102  DILLIER Silvan   112  BISSEGGER Stefan
103  MERLIER Tim   113  GUERREIRO Ruben
104  MEURISSE Xandro   114  HIGUITA Sergio
105  PHILIPSEN Jasper   115  VALGREN Michael
106  RICKAERT Jonas   116  CORT Magnus
107  SBARAGLI Kristian   117  POWLESS Neilson
108  VAKOČ Petr   118  RUTSCH Jonas
         
   AG2R Citroën Team      Team Arkéa Samsic
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
121  COSNEFROY Benoît   131  BARGUIL Warren
122  GODON Dorian   132  BOUHANNI Nacer
123  NAESEN Oliver   133  DELAPLACE Anthony
124  O'CONNOR Ben   134  GESBERT Élie
125  PARET-PEINTRE Aurélien 135  MCLAY Daniel
126  PETERS Nans   136  QUINTANA Nairo
127  SCHÄR Michael   137  RUSSO Clément
128  VAN AVERMAET Greg   138  SWIFT Connor
         
   Team DSM      Lotto Soudal
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
141  KRAGH ANDERSEN Søren 151  EWAN Caleb
142  BENOOT Tiesj   152  DE BUYST Jasper
143  BOL Cees   153  DE GENDT Thomas
144  DONOVAN Mark   154  GILBERT Philippe
145  EEKHOFF Nils   155  KLUGE Roger
146  NIEUWENHUIS Joris   156  SWEENY Harry
147  PEDERSEN Casper   157  VAN DER SANDE Tosh
148  SÜTTERLIN Jasha   158  VAN MOER Brent
         
   Bahrain - Victorious      Team BikeExchange
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
161  HAIG Jack   171  MATTHEWS Michael
162  BILBAO Pello   172  CHAVES Esteban
163  COLBRELLI Sonny   173  DURBRIDGE Luke
164  HALLER Marco   174  HAMILTON Lucas
165  MOHORIČ Matej   175  JANSEN Amund Grøndahl
166  POELS Wout   176  JUUL-JENSEN Christopher
167  TEUNS Dylan   177  MEZGEC Luka
168  WRIGHT Fred   178  YATES Simon
         
   Astana - Premier Tech      Team Qhubeka ASSOS
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
181  FUGLSANG Jakob   191  HENAO Sergio
182  ARANBURU Alex   192  BARBERO Carlos
183  DE BOD Stefan   193  BENNETT Sean
184  FRAILE Omar   194  CAMPENAERTS Victor
185  GRUZDEV Dmitriy   195  CLARKE Simon
186  HOULE Hugo   196  DLAMINI Nic
187  IZAGIRRE Ion   197  GOGL Michael
188  LUTSENKO Alexey   198  WALSCHEID Max
         
   Team TotalEnergies     Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Rugnr.  Naam   Rugnr.  Naam
201  LATOUR Pierre   211  MEINTJES Louis
202  BOASSON HAGEN Edvald 212  BAKELANTS Jan
203  CABOT Jérémy   213  KOCH Jonas
204  DE LA PARTE Víctor   214  ROTA Lorenzo
205  DOUBEY Fabien   215  VAN POPPEL Boy
206  RODRÍGUEZ Cristián   216  VAN POPPEL Danny
207  SIMON Julien   217  VLIEGEN Loïc
208  TURGIS Anthony   218  ZIMMERMANN Georg
         
   B&B Hotels p/b KTM      
Rugnr.  Naam      
221  COQUARD Bryan      
222  BARTHE Cyril      
223  BONNAMOUR Franck      
224  CHEVALIER Maxime      
225  GAUTIER Cyril      
226  LEMOINE Cyril      
227  PACHER Quentin      
228  ROLLAND Pierre